آغاز تولید ماسک توسط شرکت‌های دانش‌بنیان استان به گزارش تنگستان نما،

رئیس جهاد دانشگاهی استان بوشهر در گفت‌وگو با مهر از آغاز به کار تولید ماسک بهداشتی توسط جهاد دانشگاهی استان بوشهر خبر داد و گفت: کارگاه تولیدی تولید ماسک در بوشهر و تنگستان فعالیت خود را آغاز کرده است.

تولید ماسک توسط شرکت‌های دانش بنیان استان بوشهر آغاز شد

علی احمدی‌زاده اضافه کرد: به منظور استفاده از ظرفیت شرکت‌های دانش بنیان و دانشگاه‌ها، و ورود واحدهای صنعتی و تولیدی به چرخه تولید با حمایت جهاد دانشگاهی بوشهر کارگاه‌های تولید ماسک با استفاده از ظرفیت‌های موجود در شهرستان‌های بوشهر و تنگستان راه اندازی شد.

وی با ابراز امیدواری برای رفع نیازهای استان در تأمین ماسک، خاطرنشان کرد: تلاش شده تا در این راستا از توانمندی شرکت‌های نوپای استان در «اقدام ملی مبارزه با کرونا» استفاده شود.

https://cdn.yjc.ir/files/fa/news/1398/12/21/11529901_947.jpg

رئیس جهاد دانشگاهی استان بوشهر تصریح کرد: در پی انتشار ویروس کرونا در ایران و کمبود اقلام بهداشتی همچون ماسک که موردنیاز عموم مردم است این کارگاه‌ها به طور شبانه‌روزی فعالیت می‌کنند تا بتوانند نیازهای مردم را تأمین کنند.

وی بیان کرد: تلاش جهاد دانشگاهی استان بوشهر و شرکت‌های دانش بنیان این مجموعه این است تا با عزم عمومی به شعار کرونا را شکست می‌دهیم جامه عمل بپوشانند.