امروز فضای مجازی نزدیکترین مولفه به هر انسان است/ فروشندگان کالا از فروش اینترنتی در این ایام غافل نشوند به گزارش تنگستان نما،

به نقل از سپاس، سردار علی رزمجو فرمانده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر صبح امروز در مراسم تجلیل از عوامل برگزاری روییداد فعالان فضایی مجازی بسیج در سال ۹۸، گفت: فضای مجازی با سرعت در حال پیشرفت است و نفوذ بسیار بالایی در اقشار مختلف جامعه دارد که با استفاده از تلفن های هوشمند همیشه همراه است.

فرمانده سپاه استان بوشهر اظهار کرد: امروز نزدیکترین مولفه به هر انسان فضای مجازی است، که فکر و ذهن همه اقشار را به خود متمرکز کرده است و باعث گردیده سرعت تحولات در فضای مجازی بیشتر از سرعت تحولات در فضای حقیقی باشد.

سردار رزمجو افزود: فضای مجازی آرام آرام با مسائل اجتماعی و اقتصادی و غیره آمیخته شد و امروز به نقطه امنیتی رسیده است و به همه شهرها و روستاها را کنترل می کند، ساماندهی توسط عوامل داخلی و خارجی در فضای مجازی صورت گرفته است و با ابزار ضد انقلاب باعث ایجاد التهاب بین مردم می شوند.

وی تصریح کرد: در فضای مجازی دشمنان بسیاری از اعتقادات مسلمانان و حتی بنیان خانواده را مورد هجمه قرار می دهند و به مقدسات اهانت می کنند به همین دلیل امروز شهرها و روستاهایی که کمتر از فضای مجازی استفاده می کنند سالمترین مکان برای زندگی هستند زیرا دشمنان در تغییر سبک زندگی آنان موفق نبوده اند

عضو شورای تامین استان بوشهر خاطرنشان کرد: باید فعالان فضایی مجازی در بسیج تلاش کنند دشمن اثرگذاری کمتری در فضای مجازی داشته باشد و با تولید محتوا اقدامات دشمنان در داخل و خارج از کشور را خنثی کنند.

فرمانده سپاه استان بوشهر با بیان اینکه باید دستاوردهای انقلاب در فضای مجازی بیان شود، عنوان کرد: باید در فضای مجازی از سیستم انفعال خارج شویم و به صورت آفندی به سمت دشمن تهاجم داشته باشیم، همیشه باید دشمن قوی بدانیم تا برای اقدام و روز مبادا دشمن مغلوب و ما غالب باشیم.

رزمجو تاکید کرد: فضای مجازی اثرگذاری بسیار بالایی دارد، میدان کار در این حوزه بسیار زیاد است که باید کارها و اقدامات دشمنان انقلاب و اسلام ناب محمدی را خنثی کند.

وی اذعان کرد: فکر نکنید که امروز و فردا فضای مجازی از بین برود، بلکه عکس آن تصور کنیم و قطعا روز به روز شاهد توسعه و پیشرفت فضای مجازی خواهیم بود.

فروشندگان کالا از فروش اینترنتی در این ایام غافل نشوند

فرزاد سیمی مسئول سازمان فضای مجازی بسیج و سپاه استان بوشهر گفت: امروز جمهوری اسلامی و سرتاسر کشور و جهان تحت تاثیر کرونا ویروس است و این ویروس تاثیر بسازی بر فعالیت های اقتصادی مردم داشته است.

سیمی با اشاره به خسارت های زیاد مشاغل آزاد و صنفی و بازاری با توجه به محدودیت های اعمالی از جهت ویروس کرونا افزود: در این ایام که در جهت مقابله با انتشار این ویروس محدودیت های اععمل شده خصوصا در بازار، کسبه می توانند به صورت قانونی و از مبادی معتبر اقدام به فروش مجازی و ارسال پستی کاللای خود بنمایند.

مسئول سازمان فضای مجازی بسیج و سپاه استان بوشهر اظهار کرد: برگزاری رویداد فعالان فضای مجازی بسیج در بهمن ماه سال ۱۳۹۸ دستاوردهای بسیار خوبی در حوزه تولید انیمیشن، موشن گرافی و بازی و هنر دیجیتال داشته است که در آینده از این ظرفیت که به واسطه این رویداد شناخته شده در عرصه ماموریت های بسیج بیشتر استفاده خواهیم کرد..

وی عنوان کرد: بسیجیان در همه عرصه ها فعالیت داشته و دارای موفقیت بوده اند امروز نیز در فضای مجازی کار خود را آغاز و تاکنون موفقیت های بی شماری داشته اند به گونه ای که دشمن از طریق رسانه هایی معاند خود گاها به آنها اشاره می کند.

 

 

 

 

 

 

 

 

در پایان از عوامل برگزاری اولین رویداد تولید محتوای دیجیتال فضای مجازی بسیج استان بوشهر توسط فرمانده سپاه امام صادق(ع) استان تقدیر شد.

 

انتهای پیام//