بخشدار مرکزی دیلم معرفی شد به گزارش تنگستان نما،

سرپرست فرمانداری دیلم در این نشست گفت: اولین و مهم‌ترین وظیفه بخشدار مرکزی شهرستان  ایجاد ارتباط مستمر با شوراهای اسلامی، دهیاران و جامعه هدف روستایی است که باید به این مهم  اهتمام و در روستاها حضور مستمر یابد.

بخشدار مرکزی دیلم معرفی شد

احمد دشتی افزود:  آیین تودیع و معارفه رسمی بخشدار مرکزی این شهرستان به منظور پیشگیری ازشیوع بیماری کرونا و تاکید بر برگزار نشدن تجمع پس از عبور از این بحران و درجلسه شورای اداری انجام خواهد شد.

وی اظهارداشت: خدمت به مردم توفیق الهی است و ما به عنوان خادم و خدمتگزار مردم باید قدردان این موهبت باشیم و از این فرصت بدست آمده نهایت تلاش خود را انجام دهیم.

سرپرست فرمانداری دیلم گفت: اتخاذ تصمیم‌ها در چارچوب قانون و با محوریت و اولویت برطرف کردن و کاهش مسائل و مشکلات مردم در دستور کار بخشدار باشد.

وی افزود:  باتوجه به اینکه از سال گذشته این شهرستان بخشدار مرکزی نداشته  انتظار می رود ضمن تسریع در برنامه و مسائل و مشکلات روستاها فاصله بین شوراها، دهیاران و مجموعه دولت کاهش و با همدلی، هم اندیشی و همفکری همه صاحب نظران، دلسوزان  و اهالی روستا گام‌های اساسی درجهت توسعه و آبادانی برداریم.

دشتی  با تقدیر از تلاش‌های شبانه روزی مردم و مسئولینی که به صورت مستقیم و غیرمستقیم درحال مبارزه با شیوع بیماری کرونا  هستند گفت : همه بخش‌های مختلف نظام و دولت با حساسیت خاص درحال پیگیری و پیشگیری از این بیماری هستند اما گاهی  مشاهده می‌شود برخی از مردم و اقشار مختلف نسبت به این موضوع مهم هیچگونه احساس مسئولیتی نمی‌کنند.

در این جلسه حسن باباحسنی به عنوان بخشدار مرکزی دیلم معارفه و از تلاش و خدمات محمدباقر گله گیر که  مسئولیت بخشداری مرکزی را برعهده داشت تقدیر شد.

بیش از ۲۰ درصدجمعیت ۳۵ هزارنفری شهرستان دیلم در استان بوشهر در روستاها سکونت دارند.