رسانه ها بازوی توانمند بهداشت و درمان در انتقال اطلاعات بهداشتی به مردم بودند به گزارش تنگستان نما،

رئیس شبکه بهداشت و درمان تنگستان گفت : انتقال سریع اطلاعات به مردم در پیشگیری از بیماری کرونا نیاز به همراهی و همبستگی فوق العاده ای داشت که در این میان رسانه ها به عنوان بازوی توانمند بهداشت و درمان در انتقال این اطلاعات عمل کردند.

مهندس عدل مقدس با تقدیر از نقش خبرنگاران در تنگستان به عنوان منادیان امروز سلامت در جامعه تصریح کرد : خبرنگاران به دور از مسائل حاشیه ای ، تنها با درک اهمیت توجه به سلامت مردم به صورت شبانه روز کوشیدند تا اطلاعات دقیق و موثق را بدست مردم برسانند.

وی ادامه داد : هوشیاری و عکس العمل به موقع خبرنگاران در انتشار اخبار بهداشت و درمان موجب شد تا بار روانی ایجاد شده از خبر های کذب از سطح جامعه زدوده شود و مردم با آرامش بیشتری در رعایت مسائل بهداشتی گام بردارند.

رئیس شبکه بهداشت و درمان تنگستان با اشاره به سختی و مشقت های همیشگی خبرنگاران اظهار داشت : اهالی رسانه در حالی به رسالت خبری خود ادامه می دهند که در بسیاری از مواقع شاهد هستیم که این مهم بدون توجه به مسائل مالی صورت می گیرد.

مقام مسئول بهداشت و درمان در تنگستان با آرزوی صحت و سلامتی برای همه مردم بیان داشت : امیدواریم که یک روز شاهد انتشار خبر از بین رفتن بیماری کرونا از سطح جامعه و بازگشت مردم به زندگی عادی خود باشیم.

 

انتهای پیام/