دو خانواده شهید کنارک در آغوش هم/ نجوای فراق فرزندان+تصاویر به گزارش تنگستان نما،

دیدار پر از لطافت و مهربانی و به طور مسلم برای خانواده شهید حسین سپهری اهرمی تسلی بخش، آرام کننده و امید آفرین بود. خانواده‌ها در آغوش هم زیر لب نجوای فراق سر می‌دادند اشک بر گونه‌ها جاری و انگار تازه خبر شهادت رسیده بود.

به گزارش تنگستان نما، به نقل از فارس، عابد تمدنی: دیداری پر از مهر، دلگرم کننده و پر احساس که شاید کمتر دیده باشید، وقتی خانواده شهیدی برای دلجویی به دیدار خانواده شهید دیگر می‌رود.

صحنه زیبایی بود، مسؤول نمایندگی ولی فقیه در منطقه سوم ندسا به همراه خانواده شهید موسوی‌نژاد یکی از شهدای ناوچه کنارک، از شهرستان دشتستان طی مسافت کرده و با حضور در شهرستان تنگستان به دیدار خانواده شهید حسین سپهری اهرمی یکی دیکر از شهدای ناوچه کنارک آمده بودند.

دیدار پر از لطافت و مهربانی و به طور مسلم برای خانواده شهید سپهری تسلی بخش، آرام کننده و امید آفرین بود. خانواده‌ها در آغوش هم زیر لب نجوای فراق سر می‌دادند اشک بر گونه‌ها جاری و انگار تازه خبر شهادت رسیده بود.

 چشمان مادران حلقه زده از اشک 

گوشه دیگر مجلس در چشمان مادران اشک حلقه زده بود و داشت کم کم سرازیر می‌شد، همسر شهید نیز هنوز در بهت فقدان همراه و همدمش قرار داشت.

در مجلس ناله و غمگساری مادران دو شهید چشم هر بیننده‌ای را داغ دار می‌کرد وقتی در آغوش هم غصه فقدان و غم دوری را غمگنانه ناله می زدند و چه چیز آرام بخش این دلهای طوفانی از درد دوری است.

مادری که تا دیروز فرزند رشیدی در قامت سالار می‌دید و امروز نشان شهادت بر سینه‌اش نقش بسته و باید با این قصه افتخار آفرینی فرزند زندگی دوباره‌ای را با عزتی که او به خانواده عطا کرده است شروع کند.

مادری که تا دیروز فرزند رشیدی در قامت سالار می‌دید

همسری که هنوز باور ندارد و هر چه که برایش بگویند نمی‌خواهد به خود بقبولاند که دیگر حسین را نخواهد دید و این‌ها غصه‌های سنگینی است که بر دل اهل خانه نشسته است.

آنچه آرام بخش و نوید امید به دلهای اهل مصیبت زده دو خانواده شد، صحبت‌های مهمان مجلس بود که خطاب به خانواده شهید بیان شد‌. وقتی صحبت‌های حجت الاسلام هاشمی مسؤول نمایندگی ولی فقیه در منطقه سوم ندسا از اجر و پاداش ویژه باری تعالی برای شهدا دریا شروع شد و اینکه این شهدا اجر و قرب شان نزد حضرت احدیت چقدر بالاست تا حدی که از شهدای خشکی نزد خدای منان عزیزترینند، آرامش خاصی در چهره خانواده‌های داغدار شهدا هویدا شد.

حاج آقای هاشمی از اجر مزد خانواده شهدا گفت و اینکه باید قدر موقعیتی که خدا به واسطه شهدا به آنها داده و آنها را در این مسیر قرار داده است بدانند.

دعای زیر لب پدر شهید
جمع در سکوت محض گوش به سخنان حجت الاسلام هاشمی فرا داده بودند و زیر لب پدر شهید سپهری دعا گوی حضور خانواده شهید موسوی نژاد بود.

اینقدر سخنان سید آرام بخش بود که خانواده شهید سپهری را تحت تاثیر قرار داده بود حضور هر چند کوتاه ولی به قدری موثر بود که مادر شهید سپهری و همسر این شهید بزرگوار را واداشت تا در موقع رفتن و خروج از منزل شهید با بدرقه در مقام تشکر برآیند.

خواستند از حضور سید تشکر کنند صحنه غمناک‌تر اینکه فرزند شهید دختر کوچک خانه نیز به این جمع اضافه شد که حاج آقا هاشمی خیلی آرام کننده و دلگرم کننده از زیرکی شهدا گفت و اشاره کرد: شهدا انتخاب شده خدا هستند و در لحظه سیم دلشان به احدیت وصل می‌شود و درک این خیلی برای بشر خاکی آسان نیست.

حجت الاسلام هاشمی خطاب به مادر شهید گفت، ایمان داشته باشید شهید شما در پیشگاه خدای منان دارای چنان اجر و پاداش است که شما نمی‌توانید حد و مرز آن را متصور شوید.

چقدر دلگرم کننده بود وقتی دست‌های نوازشگر حاج آقای هاشمی بر سر کودک شهید بود و آغوشی که برای این خردسال گشوده بود.

التماس دعای مادر شهید، دلوایه‌های همسر و اشکهای در پس بغض خفته پدر شهید سپهری بدرقه راه مهمانان شد.

انتهای پیام/