اجرای طرح شناسایی مدیران آینده تامین اجتماعی در بوشهر به گزارش تنگستان نما،

به نقل از روابط عمومی این اداره کل؛ عبدالله شیرکوند با اشاره به مکانیسم و فرایند اجرای این طرح اظهار داشت: انتصاب افراد در مشاغل مدیریتی از این‌ پس بر اساس لیست مذکور و شایستگی‌های مدیریتی انجام می‌پذیرد.

وی  افزود: در راستای طرح شناسایی مدیران از بین کارکنان متقاضی و شرکت کننده در این طرح که بیشترین نمره را از آزمون علمی که توسط سازمان سنجش برگزار گردیده صرفا ملاک نبوده و انتصاب نهایی همکاران با رعایت سایر شرایط و ضوابط از جمله شرکت در مصاحبه کانون های ارزیابی و همچنین سایر امتیازات شغلی مکتسبه و بر اساس تعهد و تخصص شخص صورت می گیرد.

بر همین اساس نفرات برتر آزمون که صلاحیت های عمومی و اختصاصی در مشاغل سرپرستی و مدیریتی  را کسب نموده و منصوب شدند عبارتند از:

همچنین با ایجاد یک ردیف معاونت جدید تعهدات بیمه ای در ساختار تشکیلاتی اداره کل استان، سه نفر گزینه پیشنهادی از میان نفرات برتر آزمون به ستاد مرکزی معرفی گردیده اند که  پس از احراز سایر شرایط و شرکت در کانون های ارزیابی و توسعه که توسط سازمان مدیریت صنعتی برگزار خواهد شد، نفر برتر منصوب می گردد.

در صورت بلاتصدی شدن پست های دیگر مدیریتی به دلیل بازنشستگی همکاران، این روند ادامه خواهد داشت که نقش مهمی در تقویت و ارتقا فرهنگ شایسته گزینی و شایسته سالاری خواهد داشت.

گفتنی است  آزمون فراخوان مدیران طرح شناسایی مدیران آینده سازمان تامین اجتماعی ۲۷ دی ماه سال گذشته در دانشگاه خلیج فارس بوشهر برگزار شده بود.