استاندار: نرخ بیکاری در بوشهر کاهش یافت به گزارش تنگستان نما،

عبدالکریم گراوند در نشست شورای اداری بیان کرد: درصد بیکاری کشور در سال ۹۶، ۱۱.۹ درصد و استان بوشهر ۱۱.۲، در سال ۹۷ این آمار در کشور ۱۲ درصد و در استان بوشهر ۱۰.۵ درصد و پارسال درصد بیکاری کشور به ۱۰.۶ درصد و استان بوشهر به ۹.۹ درصد کاهش یافت و این تغییرات با تلاش مضاعف مدیران و حمایت خوب نمایندگان استان محقق شده است.

او ادامه داد: با حمایت و همراهی نمایندگان زمینه تسریع در اجرای طرح مهم راه آهن بوشهر فراهم شد و یکی از اقدامات ماندگار با تعامل نمایندگان بود.

استاندار بوشهر عنوان کرد: با وجود مشکلات مالی کشور، اما با همت و تلاش و همراهی همه مدیران استانی، مسیر توسعه استان متوقف نشده و عمر پروژه‌های عمرانی استان کوتاه شد.

گراوند افزود: اگر بخواهیم تعبیر امام راحل در مورد مجلس که فرمود مجلس باید در راس امور باشد حفظ شود، باید شان و منزلت مجلس به عنوان ریل گذار توسعه کشور حفظ شده و مورد احترام باشد.

او تاکید کرد: باید به انتخاب مردم احترام بگذاریم و این کار دوام و بقا و توسعه کشور را به دنبال خواهد داشت.

استاندار بوشهر با اشاره به تعامل نمایندگان دور دهم استان در مجلس با مدیران استانی گفت: اگر همدلی و تعامل و کمک‌های متقابل نمایندگان و مدیران نبود توسعه استان محقق نمی‌شد.

گراوند با اشاره به نقش تاثیرگذار نمایندگان مجلس در توسعه استان افزود: نقش مهم و اثرگذار نمایندگان مجلس در توسعه و پیشرفت استان را نباید کمرنگ کنیم.