الماسی: ۱۴۰۰ میلیارد تومان در جنوب استان هزینه شد به گزارش تنگستان نما،

به نقل از تسنیم؛ سکینه الماسی در جلسه شورای اداری استان بوشهر با بیان اینکه برخی‌ها مجلس دهم را به کم‌کاری متهم می‌کنند افزود: این برنامه‌ها بیشتر دعوای سیاسی و  بی انصافی است که به دلیل نگاه‌های سیاسی مجلس را به کم کاری متهم کنند.

https://newsmedia.tasnimnews.com/Tasnim/Uploaded/Image/1396/10/21/1396102111540462613011094.jpg

وی بیان کرد: مجلس در ۴ سال گذشته در عرصه تقویت بنیه دفاعی، حمایت از سپاه پاسداران، مبارزه با گروه تروریستی داعش و بخش‌های دیگر طرح‌های مهمی به تصویب رساند.

نماینده شهرستان‌های جم، عسلویه، کنگان و دیر  در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه برای بهبود امکانات و رسیدگی به معیشت مردم در  شهرستان‌های جنوبی تلاش‌‌های وافری شد افزود: در ۴ سال گذشته طرح‌های مهمی مورد مطالبه مردم شهرها و روستاهای شهرستان‌های جنوبی استان بوشهر با همکاری وزارتخانه‌ها اجرا شد.

الماسی از تخصیص ۶۰۰ میلیارد تومانی اعتبارات وزارت نفت در راستای مسئولیت‌های اجتماعی برای اجرای طرح‌های زیربنای در ۴ شهرستان جنوبی استان بوشهر خبر داد و بیان کرد: در تاریخ استان بوشهر و کشور بی سابقه بود که توانستیم با کمک وزارت نفت، پکیج ۶۰۰ میلیارد تومانی را تدوین و اجرایی کنیم.

وی، تصریح کرد: در ۴ سال گذشته افزون بر ۱۴۰۰ میلیارد تومان اعتبار ملی که بیشتر اعتبارات وزارت نفت بود در توسعه زیرساخت‌های  ۴ شهرستان‌ جنوبی استان بوشهر در روستاها و شهرها هزینه شده است.

نماینده شهرستان‌های جم، عسلویه، کنگان و دیر  در مجلس شورای اسلامی با قدردانی از همکاری و تلاش نماینده ولی فقیه در استان بوشهر، استانداران، فرمانداران، مدیران دستگاه‌های اجرایی و ائمه جمعه در رسیدگی به مشکلات  مردم گفت: پس از پایان دوره نمایندگی به وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی که کارمند آن وزارتخانه هستیم بر می‌گردم وو هیچ قصدی برای انتقال به دیگر وزارتخانه‌های دیگر در برخی فضای مجازی مطرح می‌‌شود  ندارم.