شهید سپهری اهرمی بر دستان اهرمی ها تشییع شد+ تصاویر به گزارش تنگستان نما،

پیکر گلگون و خونین بالش را روی شانه‌های شهرمان اهرم آرام آرام تا آرامگاه عاشقان بدرقه کردیم. حسین سپهری اهرمی از شهدای ناوچه کنارک امروز پنج شنبه یکم خرداد ماه بالاخره بعد از چندین روز انتظار در کنار شاهدان شهید تنگستانی آرام گرفت.

گلزاری شهدای اهرم، بهشت اکبر در جوار قبور مطهر دیگر علی اکبرهای تنگستانی استشمام عطر و بوی خاصی را داشت، هوای گرم اما خوشبوی شهر اهرم که با طراوت یک حضور زیبا شده بود شاهد مردمان متعهد و شهید پرور این خطه می‌بود که بر لوح دل قاب وجودشان را با نام حسینی‌ها زینت داده بودند.

همه آمده بودند

همه آمده و هیچکس نبود که زمزمه زیر لبش خوش آمدی شهید سر فراز من نباشد، چاشنی این حضور بی‌ریا و از سر احساس اشک بود که با دلهای داغ دار از فراق جوانی دیگر عجین گشته و سرود عاشقانه‌های حسینی دیگر را که برای دفاع از مرز و وطن جانفشانی کرده بود را می‌سرودند.

بالاخره حسین آمد چشمان منتظر مادری که از فراق پسر مویه کنان نشسته و این لحظه را به انتظار، دقایق را به دقت می‌شمرد و سر انجام حسینش با افتخار بر شانه‌های شهید پرور تنگستانی‌ها بدرقه شد.

 

اشک‌های بارانی همسری که درد فراق را با نام و یاد شهیدش تسلی می‌داد و زیر لب، کاروان، آهسته ران که آرام جانم می رود را زمزمه می‌کرد؛ و پدر این عجوبه صبر و بردباری باید ضمن اینکه خود را تسلی می‌داد اهل بیت را برای دیگر نداشتن و دیگر با نام و یاد و آرمان حسین زندگی کردن را در کلاس درس ارباب بی‌کفنشان به سایرین می‌آموخت.

آری پدر این باغبان آرزوها شاید گریه امان از وجودش بریده بود اما ایستاده بود و به قامت استوار، تا نشکند شاخه‌ای از درختان غمگسار باغش؛ و حسین رها شده از بند روزگار و پرواز گونه از دیار فانی به بهشت جاویدان در جهان باقی عروج کرد.