بازدید سردار رزمجو از کارگاه تولید ماسک بخش دلوار

سردار علی رزمجو در این بازدید گفت: مشارکت خواهران در شرایط مختلف از عمر ۴۱ سال انقلاب اسلامی و حضور چشم گیر آن ­ها در صحنه ­های مختلف دفاع از این انقلاب اسلامی به خوبی نمایان است.

بازدید سردار رزمجو از کارگاه تولید ماسک بخش دلوار

وی تصریح کرد: امروز خواهران ما با چرخ خیاطی شخصی خود در شیفت ­های متعدد در کارگاه ­های جهادی تولید ماسک حضور پیدا کرده و در این جنگ بیولوژیک به ایفای مؤثر نقش خود می ­پردازند.

عضو ستاد مقابله با ویروس کرونا استان بوشهر افزود: اقدامات خواهران در کارگاه ­های تولید ماسک و سایر عرصه های مختلف مقابله با این ویروس در بحث کنترل و پیشگیری از شیوع ویروس کرونا بسیار مؤثّر است.

فرمانده سپاه امام صادق علیه السلام در بخش دیگری از سخنان خود تأکید کرد: هر کاری که ویژگی مردمی پیدا کند به این معنا که مردم در آن مشارکت ویژه داشته باشند مسلماً موفقیّت ­آمیز است به همین جهت در بحث کنترل و مقابله با شیوع ویروس کرونا نیز لطف خداوند و کمک قشرهای مختلف مردم سبب شده است تا نمودار کرونا در استان بوشهر نمودار نسبتاً مناسبی در میان سایر استان ­های کشور باشد.

سردار رزمجو در ادامه حضور در بخش دلوار از یکی از مکان ­های ایست و بازرسی این بخش نیز بازدید و با بسیجیان حاضر در آن گفت و گو کرد.

بازدید سردار رزمجو از کارگاه تولید ماسک بخش دلوار

بازدید سردار رزمجو از کارگاه تولید ماسک بخش دلوار

در این بازدید سرگرد سلیمی فرمانده مرکز مقاومت سپاه امام حسین علیه السلام دلوار، سرهنگ عبدالحسن آران دبیر قرارگاه پدافند زیستی سپاه امام صادق علیه السلام و سرهنگ ذوالفقار عباسی مسئول سازمان بسیج سازندگی استان بوشهر نیز حضور داشتند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.