توزیع۱۱ هزار بسته معیشتی توسط سپاه بوشهر در مرحله سوم رزمایش مواسات

سردار علی رزمجو در جمع خبرنگاران با گرامیداشت سوم خرداد، سالروز عملیات بیت‌المقدس  و آزادسازی خرمشهر اظهار داشت: در این عملیات ۸۸ نفر از رزمندگان استان بوشهر شهید و ۱۴۴ نفر به مقام جانبازی نائل آمدند.

فرمانده سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر گفت: علی‌رغم هجمه‌های فراوان رسانه‌های خارجی در خصوص تجزیه ایران، وقتی خرمشهر فتح شد، معادله تجزیه ایران رخت بربست و همگان متوجه شدند که ایران و ایرانی می‌تواند از کشور خود دفاع کند و نیاز به دخالت هیچ بیگانه‌ای نیست.

وی بابیان اینکه فتح خرمشهر نماد اقتدار جمهوری اسلامی است، ابراز کرد: در این عملیات ستون فقرات رژیم بعث عراق درهم‌شکسته شد و یکی از عظیم‌ترین حوادث تاریخ معاصر رقم خورد و دیدگاه‌های جهانی نسبت به توانمندی‌های رزمندگان اسلام تغییر پیدا کرد.

رزمجو در خصوص اقدامات پیشگیرانه ویروس کرونا در استان بوشهر، اظهار داشت: در این راستا بیش از سه میلیون و ۸۷۷ هزار ماسک و دستکش توزیع‌شده و گروه‌های جهادی ۱۱ هزار و ۷۷۸ نوبت اقدام به ضدعفونی معابر و اماکن کرده‌اند.

وی شبکه بهداشت و درمان بسیج در سراسر استان تعداد یک‌میلیون و ۵۸ هزار و ۶۳۴ نفر در استان بوشهر با همکاری دانشگاه علوم پزشکی بوشهر غربالگری شده‌اند.

فرمانده سپاه امام صادق (ع) در خصوص رزمایش مواسات و تعداد کمک‌های مؤمنانه در استان بوشهر اظهار داشت: تاکنون بیش از ۱۴۷ هزار بسته معیشتی به ارزش ۲۸ میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان در قالب کمک‌های مؤمنانه در استان بوشهر توزیع‌شده است.

رزمجو با اشاره به مراحل تهیه و توزیع کمک‌های مؤمنانه سپاه در استان بوشهر گفت: در مرحله اول با کمک فرمانده کل سپاه و نهادهای استانی، ۴۰ هزار بسته به ارزش ۱۲ میلیارد تومان دو هزار و ۲۰۰ بسته و در مرحله دوم ۴۱ هزار بسته معیشتی به ارزش ۱۲ میلیارد و ۳۵۰ میلیون تومان بین نیازمندان استان بوشهر توزیع‌شده است.

فرمانده سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر افزود: در مرحله سوم این رزمایش، هفتم خردادماه ۱۱ هزار بسته معیشتی و هفت هزار کیسه برنج برای ایثارگران استان بوشهر توزیع خواهد شد.

انتهای پیام/

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.