فیلم| کمبود زمین چمن، سد راه توسعه فوتبال اهرم/ همراه مصاحبه با پیشکسوتان و بازیکنان اهرمی

فوتبال اهرم تماشاگر و عاشق فوتبال کم ندارد و علاقه بیشتر جوانان این شهر به فوتبال است؛ این شهر حتی از نظر استعداد بومی و جوانان پا به توپ خوب و آینده‌دار دارد و یکی از شهرهای استعداد همیشگی فوتبال استان بوشهر بوده است.

فوتبال اهرم در سال‌های قبل با ۱۲ تیم فعالیت می‌کرد که متاسفانه با کمبود چمن و مشکلات مالی الان فوتبال اهرم با پنج تیم فعالیت می‌کند که چهار تیم آن به زور تیمشان بسته می‌شود و در لیگ شرکت می‌کنند.

این شهر با این همه استعدادهایی که دارد و زمانی در همه رده‌های استان تیم داشت اما الان در هیچ رده‌ای به جز جوانان امید اهرم و شاهین اهرم، دیگر در هیچ رده‌ای فعالیت نمی‌کند.

 کمبود زمین فوتبال در اهرم

یکی از مشکلاتی که باعث شده فوتبال  اهرم به عقب برگردد کمبود زمین فوتبال در این شهر است، تیم‌های باشگاهی اهرم با مواجه شدن به کمبود زمین فوتبال جلسات تمرینی خود را در زمین‌های خاکی و یا پارک‌ها انجام می‌دهند که این امر انگیزه را از بازیکنان اهرمی گرفته است.

به نظر می‌رسد فوتبال اهرم با معضل جدی زمین رو به رو است شهری که با این همه استعداد چرا نباید مثل شهرهای همجوار چمن فوتبال داشته باشد و تیم‌های فوتبال این شهر بیشتر مواقع در زمین چمن مصنوعی که ابعاد زمین فوتسال را دارند و یا بیرون شهر هستند تمرین می‌کنند.

پیشکسوتان و بازیکنان شهر اهرم در خصوص وضعیت زیرساخت‌های فوتبالی اهرم و در اختیار نداشتن زمین فوتبال و نیازهای شدید در حوزه سخت افزاری گلایه دارند که خبرنگار فارس با پیگیری این موضوع به سراغ آنها رفته و در قالب گزارش ویدیویی آن را به تصویر کشیده است.

 

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.