صابری؛ فعل سیاست را با تدبیر هاشمی و حکمت خاتمی صرف می نماید!

جوابیه اکبر صابری به یک مطلب:

اکبر صابری نوشت: بهتر است اشاره شود صابری گرچه با طعم هاشمی وارد سیاست شد ولی سال هاست که طعم خاتمی سید اصلاحات نیز به مذاق صابری خوش آمده و فعل سیاست را با تدبیر هاشمی و حکمت خاتمی صرف می نماید.

در پی درج پرونده ویژه ناصرون در خصوص آشنایی با چهره های سیاسی استان بوشهر؛ اکبر صابری نسبت به مطلب منتشر شده در پایگاه خبری تحلیلی ناصرون با عنوان (اکبر صابری؛ سیاست با طعم هاشمی) جوابیه ای برای این سایت خبری تحلیلی ارسال نموده است که با سپاس از حسن توجه ایشان، نسبت به درج متن کامل این جوابیه برای تنویر افکار عمومی اقدام می نماییم:

بنام خدا مدیر مسئول محترم پایگاه خبری تحلیلی ناصرون با سلام و احترام پیرو درج مطلبی با عنوان “اکبر صابری؛ سیاست با طعم هاشمی” در آن پایگاه خبری تقاضا دارد توضیحات اینجانب را جهت تنویر افکار عمومی و تصحیح برخی مفاد مطلب مذکور مطابق قانون منتشر فرمایید:

۱. در مورد “اکبر صابری هفته نامه اتحاد جنوب را با حمایت رزمندگان قدیمی و انقلابی دشتستان و با دعوت از محسن رضایی در شهر برازجان به عنوان رسانه ای اصولگرا و انقلابی راه اندازی کرد.” حمایت رزمندگان قدیمی و انقلابی درست نوشتید و هنوز نیز بسیاری از رزمندگان قدیمی و انقلابی از اتحاد جنوب حمایت می کنند؛ اما در مورد دعوت از محسن رضایی اشتباه نوشته اید. همزمان با اولین شماره اتحاد جنوب جناب دکتر محسن رضایی نیز سفری به برازجان داشتند ولی این سفر هیچ ربطی به اتحاد جنوب نداشته است.

۲. نوشته اید: “صابری چندی بعد با انتشار مطالب طنزپردازانی با سوابقی در جبهه ضد انقلاب چندین شماره از هفته نامه خود را اینگونه تزیین کرد” اتهام ضد انقلاب به دیگران مستلزم ارایه سند و مدرک معتبر و در صلاحیت مراجع قضایی و امنیتی است. لذا شما حق ندارید به زعم خود اتهامی را متوجه دیگران نمایید. ضمن اینکه اتحاد جنوب هیچوقت از عناصر ضد انقلاب در مجموعه خود استفاده نکرده و نخواهد کرد و چنانچه دستگاه های قضایی و امنیتی عنوان ضد انقلاب را برای هر فردی تایید و به ما اعلام نماید قطعاً اتحاد جنوب از آنان استفاده نخواهد کرد.

۳. در مورد “سیاست با طعم هاشمی” نیز بنده آیت الله هاشمی را از دلسوزترین و با تدبیرترین چهره های نظام جمهوری اسلامی می دانم و انتخاب تیتر مذکور برای معرفی سوابق اکبر صابری عنوان درستی است، لیکن بهتر است اشاره شود صابری گرچه با طعم هاشمی وارد سیاست شد ولی سال هاست که طعم خاتمی سید اصلاحات نیز به مذاق صابری خوش آمده و فعل سیاست را با تدبیر هاشمی و حکمت خاتمی صرف می نماید.

۴. به جز مواردی که اشاره شد؛ گزارشتان را منصفانه و بدون غرض دیدم.

ناصرون

انتهای پیام/

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.