افزایش آمار مبتلایان در تنگستان و شهر اهرم نگران کننده است / ضرورت اجرای محدودیت های جدید

شهردار اهرم در گفتگو با خبرنگار تنگستان نما گفت: با توجه به آمار نگران کننده مبتلایان به ویروس کرونا در شهرستان تنگستان و بخصوص شهر اهرم و همچنین افزایش روزانه این آمار، از فرماندار محترم به عنوان ریاست ستاد مقابله با ویروس کرونا درخواست دارم که جهت حفظ سلامتی شهروندان اهرمی و مردم تنگستان، محدودیت های جدیدی را ابلاغ نماید.

قاسم شکوه با بیان اینکه سلامت شهروندان از هر چیزی مهمتر است، تصریح کرد: بانک ها، ادارات و بازار ما مثل روزهای عادی شلوغ و پررفت آمد است و انگار اصلا ویروس کرونایی وجود ندارد. مراسم های تشییع از گذشته هم شلوغ تر شده و همین موضوعات باعث شده که مردم دیگر هشدارهای وزارت بهداشت را جدی نگیرند.

وی با تشکر از تلاش های مجموعه درمانی و بهداشتی شهرستان و استان افزود: شهروندان پیام های متولیان سلامت و بهداشت را جدی بگیرند. متاسفانه شعار در خانه بمانیم دیگر فراموش شده و همه مسائل عادی شده است.

شکوه ادامه داد: اکثر محدودیت ها در منطقه لغو شده و همین عادی شدن باعث شده که شهرستان کم جمعیتی مثل تنگستان در آمار مبتلایان، در رتبه چهارم بین شهرستان های استان قرار بگیرد و همین باعث شده سلامت شهروندان به طور جدی در معرض خطر باشد.

شهردار اهرم اضافه کرد: ما در نزدیکی دو شهرستان پر خطر استان هستیم و رفت آمدهایی که در حوزه اداری صورت می‌گیرد پر خطر میباشد. از ریاست محترم ستاد مقابله با کرونا در شهرستان، که انصافا تصمیمات و برنامه های خوبی را قبلا جهت مقابله با این ویروس اتخاذ کرده اند، درخواست دارم که برای ایجاد محدودیت های جدید در شهرستان تصمیم گیری کنند.

قاسم شکوه در پایان گفت: با آرزوی سلامتی برای ماندگار، نائب رئیس شورای اهرم که با شفافیت و صداقت اعلام نمود که مبتلا به ویروس کرونا شده است؛ پنهان کاری در خصوص مبتلایان بزرگترین آسیب برای اطرافیان خود ما خواهد بود و کسانی که مبتلا شده اند به اطرافیان نزدیکان خود اعلام کنند، که پنهان کاری آن ممکن است تعدادی زیادی را مبتلا کند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.