ترور استراتژی برای نابودی تمام عرصه های پیشرفت کشور

به گزارش تنگستان نما؛ ترور شهید فخری زاده، ترور یک شخصیت نیست، ترور استراتژی است که نابودی تمام عرصه های پیشرفت کشور را نشانه رفته و اگر سیاست غربگرایی در سیاستمداران منفعل ادامه داشته باشد، باید شاهد خسارت های بیشتری از این دست باشیم.

زینب حسن پور/ شروع انقلاب در ایران بستر تحولات بسیاری در خاورمیانه وحتی جهان شد.

مخالفت ها و کارشکنی ها از سوی کشورهایی که با ظهور انقلاب اسلامی منافعشان به خطر می افتاد، باعث بروز اتفاقات فراوانی برای ایران شد. از جنگ تحمیلی گرفته تا ترور شخصیت ها که تا به امروز هم ادامه دارد…

بعد جنگ تحمیلی و تحمل سختی ها و مشکلات فراوان، نخبگان را که عمدتا روحیه بسیجی داشتن و خیلی ها هم از نزدیک کمبودهای نظامی لجستیکی را لمس کرده بودند بر آن داشت تا در رفع مشکلات و حتی پیشرفت در همه زمینه ها وارد عرصه شوند.

از جمله این افراد دانشمند فرهیخته ای به نام محسن فخری زاده بود؛ شخصیتی علمی که در پیشرفت علوم هسته ای تحقیقات بسیاری انجام داد و پیشرفت های بسیاری داشت. تا آنجا که در زمره برجسته ترین دانشمندان جهان قرارگرفت.

پیرامون مباحث علمی این دانشمند گفته ها وناگفته های فراوانی وجود دارد. متاسفانه درسال های اخیر با رویکرد سیاستمداران کشور که غالبا متمایل به غرب هستند، کشور را از ریل پیشرفت های علمی پژوهشی خارج شده است و سیاست منفعلانه سیاستمداران باعث گردید تا به موازات محدود کردن نخبگان علمی، ترور شخصیت های برجسته علمی_انقلابی نیز در دستور کار کشورهای غربی قرار بگیرد.

با تمام راهنمایی های حکیمانه رهبر معظم انقلاب؛ اما این رویکرد منفعلانه و ضعف دیپلماسی همچنان چالش بزرگ کشور است.

ترور دکتر محسن فخری زاده را می توان ضربه چند منظوره استکبار بر پیکره انقلاب دانست؛ چرا که ایشان دانشمند هسته ای بودند که نقش بسیار بزرگی در تولید و بومی سازی این علم در کشور داشتند.

روحیه جهادی و مردم محور این دانشمند از ایشان چهره ای تاثیرگذار در پیشرفت ایران اسلامی ساخته بود.

پس از یک دوره طلایی در فناوری های نوین با تحول سیاسی کشور این چرخه متوقف شد تا آنجا که به گفته بسیاری از فعالان سیاسی متاسفانه اسناد محرمانه کشور در اختیار سازمان های بین المللی که تابع دشمنان قسم خورده ایران هستند قرار گرفت.

شاید معدود ایرانی را در گوشه و کنار دنیا پیدا می شود که از این ترور متأثر نباشد؛ اما آنچه که امروز مطالبه عموم مردم می باشد بستن تناقض است و انتقام سخت.

ترور این دانشمند، ترور یک شخصیت نیست، ترور استراتژی است که نابودی تمام عرصه های پیشرفت کشور را نشانه رفته و اگر سیاست غربگرایی در سیاستمداران منفعل ادامه داشته باشد باید شاهد خسارت های بیشتری از این دست باشیم.

شهید محسن فخری زاده نماد قدرت علمی کشوری است که با شدیدترین تحریم ها ی جهانی روبه روست. ایدئولوژی و افکار این شخصیت می تواند گره گشای بسیاری از مشکلات کشور باشد.

راهشان همواره پر رهرو و یادشان گرامی باد.
“وَلاتَحسُبنَ الذینَ قُتلوا فی سَبیلِ الله امواتا بَل احیاءُ عِندَ ربَهم یَرزقون”

انتهای پیام/

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.