شناسایی و ثبت نام ٩٠ درصد مداحان تنگستانی/ برگزاری ۵ کارگاه آموزشی مداحی در تنگستان

به گزارش تنگستان نما؛ احمدنیا گفت: با توجه به برنامه ریزی دقیق از زمان شروع فعالیت های این دوره کانون مداحان تا به امروز بیش از ۶۰۰ مداح تنگستانی شناسایی و بالغ بر ۵۰۰ نفر با تکمیل فرم های مربوط ثبت نام نموده اند.

علی احمدنیا مسول کانون مداحان شهرستان تنگستان با بیان اینکه تمامی مداحان تنگستان تا اواخر امسال شناسایی و ثبت نام و ساماندهی می شوند گفت: با توجه به برنامه ریزی دقیق از زمان شروع فعالیت های این دوره کانون مداحان تا به امروز بیش از ۶۰۰ مداح تنگستانی شناسایی و بالغ بر ۵۰۰ نفر با تکمیل فرم های مربوط ثبت نام نموده اند.

وی گفت : مداحان شناسی شده در تمامی شهرها، روستاها به صورت دقیق با حضور نماینده کانون ثبت نام شده اند.

احمدنیا با بیان اینکه خدمات کانون فقط برای آن دسته از کسانی خواهد بود که نام آنها در سامانه کانون مداحان ثبت شده باشد صورت میگیرد گفت: بزودی بعد از مرحله ثبت نام تمامی مداحان تنگستان با حضور کارشناسان سطح بندی و ثبت نام آنها در سامانه طوبی و سپس کارت مداحی صادر خواهد شد.

وی در پایان گفت : با توجه به درخواست های مداحان شهرستان در صورت موافقت ستاد مبارزه با کرونا در استان بوشهر در مرحله اول آموزش همه جانبه بیش از ۵ کارگاه آموزشی مداحی در سطح شهرستان تنگستان برگزار خواهیم کرد.

 

انتهای پیام/

 

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.