از سرمایه های مربیگری استان بهره کافی ببریم

به گزارش تنگستان نما؛ دو نماینده لیگ یکی استان شاهین شهرداری و پارس جنوبی جم به دو مربی غیربومی رسیده! و سایر سهمیه ها با اعتماد به سرمایه های استان سپرده شده است، ایران جوان پرقدمت به مربی جوان گرای بوشهر عبدالرحیم خرمزی رسیده تا کارخانه بازیکن سازی ایران جوان مرواریدهایی چون طارمی ، ماهینی ، قایدی، پور امینی ، صالحی ،جنه،پولادی و … تولید کند ، تنها تیم روستایی ایران شاهین بندرعامری به رضا نظرزاده خوش اخلاق رسیده است تا چهره های ناشناخته و مستعدی چون صفری، زارعی، میمدی، راه آور، صفدری نیا ، دریانوردی هم چهره شوند و هم دیده گردند.

امید بندرگناوه به ناخدا حسین عبدالهی دوست داشتنی رسیده مرد روزهای سخت فوتبال بندر در سال دوم یک تیم مدعی ساخته که شایسته صعود به لیگ یک هستند.

دو سهمیه لیگ سه تیم های پرسپولیس نوین برازجان و پیروزی نگین خورموج هم به آقایان فتحی و موسوی رسیده دو تیمی که کاملا بومی بسته شده است و هر دوتیم مدعی صعود به مرحله دوم هستند.

این انتخاب ها قابل ستایش است، باید از سرمایه های مربی گری استان بهره کافی برد ، دیگر مربیان چون آرامش، قنبری،ابولی،دلگرم ،مفتخر، غریبی، حیدری ،احمدی هم باید به چرخه فعال مربی گری تیم های کشوری اضافه کرد تا روزهای شیرین و خوب فوتبال استان کام همه را چون عسل شیرین کند.

حسن غریبی

 

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.