سند واگذاری ۵ پلاک اهدایی به کارمند پاره وقت شهرداری اهرم در دوره چهارم باطل شد+ سند

به گزارش تنگستان نما؛ بر اساس اطلاعات به دست آمده، با خبرشده ایم، در دوره قبل (چهارمین دوره مدیریت شهری ) به یکی از کارمندان شهرداری اهرم که بصورت پاره وقت استخدام شده بود شش پلاک مسکونی به ارزش ۲۰میلیارد ریال به عنوان پاداش واگذار شده بود.

شنیده ها حاکی از آن است: این شش پلاک بدون اخذ وجه و سیرمراحل قانونی در قبال گرفتن رای به سود شهرداری در یکی از پرونده های قضایی و به عنوان پاداش به این کارمند واگذار شده بود.

همچنین سند های واگذاری این زمین ها را نیز خود این کارمند تهیه کرده بود که بعد از واگذاری و حواشی که پیرامون این موضوع در جای جای شهر به وجود آمد، شورای شهر وقت ( شورای چهارم ) مصوبه واگذاری زمین ها را باطل کرده که علی رغم باطل شدن این مصوبه واگذاری، زمین ها به شهرداری واگذار نگردید و به شخص ثالث نیز فروخته شده بود.

اما با شروع دوره پنجم مدیریت شهری با جدیت هر چه تمام و در جهت دفاع از حقوق شهرداری و اموال بیت المال با طرح شکایتی در دادگستری تنگستان نسبت به باطل کردن سندها اقدام شد که مطلع گشتیم چندی پیش رای قطعی باز پس گیری این زمین ها توسط دادگاه تجدید نظر استان صادر گردید و هم اکنون شش پلاک در تملک شهرداری اهرم است.

اما گویا پرونده دیگری نیز هم اکنون در رابطه با واگذاری غیرقانونی زمین های شهرداری در دادگاه مطرح است.

اما گویا بازپس گیری ۶ پلاک زمین سبب ایجاد حواشی و دسیسه هایی برای استعفا یا استیضا شهردار اهرم شده و اخیرا نیز خبری مبنی بر استیضاح شهردار اهرم بدون ذکر منبع در بعضی سایت ها منتشر شد که واکنش به همین اقدامات اخیر و گرفتن رای ها زمین ها بوده است.

این در حالی است که خبرنگار ما کسب اطلاع نموده که  تا این تاریخ از طرف شورای شهر اهرم هیچ گونه سوالی چه بصورت  شفاهی و چه به صورت مکتوب برای شهردار ارسال نشده و انتشار نامه ی طرح استیضاح شهردار اهرم در فضاهای مجازی تنها با امضا دو‌ عضو شورا که یکی از آنها در ارتباط مستقیم با واگذاری های غیر قانونی بوده صرفا اقدامی تلافی جویانه می باشد و جهت ایجاد حاشیه و تنش به شمارمی آید.

سایت خبری تنگستان نما آمده درج جوابیه در این مورد این خبر می باشد.

 

انتهای پیام/

 

 

1 نظر
  1. علی می گوید

    ای کاش قبل از انتشار اول همین حکمی که منتشر کرده ای را میخواندی و میدیدی که پنج پلاک بوده نه شش پلاک و ضمنا ایشان میتواند حقوق خود را از شهرداری نقدا مطالبه کند و ای کاش رای بدوی هم منتشر می کردی تا مردم قضاوت کنند.این کارمند هرچه که باشد عامل افراد معلوم الحال نیست.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.