۱۷۰ میلیارد ریال به روستاهای دشتی و تنگستان اختصاص یافت

به گزارش تنگستان نما؛ کرمی با تاکید بر توسعه زیرساخت‌ در روستاها گفت: با پیگیری‌های انجام شده، بنیاد مسکن انقلاب اسلامی کشور ۱۷۰ میلیارد ریال به روستاهای دشتی و تنگستان اختصاص داد.

غلامحسین کرمی نماینده مردم دشتی و تنگستان در مجلس شورای اسلامی در حاشیه نشست بررسی اجرای طرح‌های عمران روستایی شهرستان‌های دشتی و تنگستان با حضور شاملو معاون عمران روستایی بنیاد مسکن کشور، اظهار کرد: این دو شهرستان دارای روستاهای متعددی است که توسعه طرح‌های عمران روستایی در اولویت برنامه‌ها قرار گرفته است.

نماینده مردم دشتی و تنگستان در مجلس شورای اسلامی توسعه زیرساخت‌های عمرانی از جمله معابر روستایی و اجرای طرح‌های هادی روستایی را مورد تاکید قرار داد و بیان کرد: تامین قیر مورد نیاز برای آسفالت معابر یکی از ضروریات است که در دستور کار بنیاد مسکن قرار گرفته است.

کرمی با تأکید بر افزایش تأمین سهمیه قیر رایگان گفت: حل مشکلات و توسعه طرح‌های، هادی روستایی باید در دستور کار بنیاد مسکن به عنوان یکی از مطالبات مردم روستاهای شهرستان دشتی و تنگستان قرار بگیرد.

وی افزود: با پیگیری‌های انجام شده بنیاد مسکن انقلاب اسلامی کشور ۱۷۰ میلیارد ریال به روستاهای دشتی و تنگستان اختصاص داد.

نماینده مردم دشتی و تنگستان در مجلس شورای اسلامی با تأکید بر تسریع در اجرای طرح‌های آبرسانی تصریح کرد: هر چند اجرای طرح‌های آبرسانی در بخش‌های سدسازی، آب‌شیرین‌کن و ساخت مخازن در دستور کار قرار گرفته ولی تسریع در تکمیل آن و بهره‌برداری قبل از فصل گرما یکی از ضروریات است.

انتهای پیام//

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.