فعلا تصمیمی برای شرکت مجدد در انتخابات شورای شهر ندارم

به گزارش تنگستان نما؛ در انتخابات دوره پنجم شورای شهر اهرم، عباس صبوری با اخذ بیشترین رای به عنوان نفر اول راهی شورای شهر شد و در طول چهار سال در سمت ریاست شورا، عملکرد قابل قبولی را ارائه داد.

اخیرا نیز زمزمه‌های مبنی بر حضور مجدد وی در انتخابات ششمین دوره شورای اسلامی شهر در محافل شنیده می‌شود.

بدلیل جایگاه و مقبولیت صبوری نزد مردم و سوالاتی که مبنی بر حضور مجدد صبوری در انتخابات پیش رو دارند، گفت و گویی کوتاه با وی انجام داد.

صبوری در پاسخ به این سوال که تصمیمش برای شرکت در انتخابات آتی شورا چیست، گفت: در طول این چهار سال تمام توان و تلاش خود را برای عمران و آبادی شهر بکار گرفتم؛ دیگر قضاوت در مورد عملکرد ما با مردم خوب و دوست داشتنی اهرم است.

صبوری ادامه داد: معتقدم که نتوانستیم تمامی خرابی ها و نواقص گذشته را رفع کنیم و هنوز جا برای کار زیاد است؛ همچنین هر چه در توانمان بود گذاشتیم تا رضایت مردم خوبمان را جلب کنیم.

رییس شورای اهرم گفت: این جایگاه و مسئولیت چهارساله شورای شهر را مدیون اعتماد و همراهی مردم هستم و هر چه بوده و هستم از اعتبار اهل بیت و مردم عزیز اهرم است.

وی اظهار داشت: تا این ساعت هنوز تصمیمی جهت شرکت مجدد در انتخابات نگرفته ام و در این مورد نظر و عقیده مردم شهرم برایم مهم است؛ انشالله هر چه خیر مردم و شهر است اتفاق بیافتد.

بیرمی

 

 

 

1 نظر
  1. علی می گوید

    بفرما اگر عدم سوء پیشینه گرفتی و بعدا تایید صلاحیت شدی بسم الله

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.