۲۰  اسفند زمان ثبت نام از داوطلبان انتخابات شورا‌های شهر،تبلیغات فقط در فضای مجازی +جزئیات

به گزارش تنگستان نما؛ محمد تقی ایرانی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر در گفت و گو با خبرنگاران بیان کرد: مردم با حضور حداکثری در انتخابات ریاست جمهوری و شورا‌های اسلامی شهر و روستا در خرداد سال آینده مانند دوره‌های گذشته، دموکراسی ایرانی را به رخ جهانیان می‌کشند.

او تاکید کرد: حضور آگاهانه مردم در عرصه انتخابات، امانتداری، حق‌الناس بودن رای مردم، درمان درد‌های مزمن جامعه و تقویت اقتدار و عزت کشور همواره مورد تاکید رهبر معظم انقلاب است.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر افزود: کسانی که با دادن کد اشتباه باعث دلسردی مردم می‌شوند در مسیر مردم، آرمان‌های امام راحل و رهبر معظم انقلاب حرکت نمی‌کنند و این افراد باید بدانند که مردم از آگاهی و بلوغ سیاسی لازم برخوردارند و درست را از نادرست به خوبی تشخیص می‌دهند.

ایرانی با اشاره به انتخابات شوراهای شهر و روستا گفت: هرچند وجود برخی آفت‌ها و نارسایی‌ها باعث بروز برخی تخلف‌ها در شورا‌ها شده‌است، اما می‌توان با انتخابی آگاهانه افراد شایسته‌ای را برای سیاست‌گذاری شهر و روستا انتخاب کرد.

او، با اشاره به اینکه ۲۰ اسفند زمان ثبت نام از داوطلبان انتخابات شورا‌های شهر است، عنوان کرد: داوطلبان با مراجعه به فرمانداری‌ها، مدارک خود را تحویل دهند و با گرفتن کد رهگیری ثبت نام خود را قطعی کنند.

 

 

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.