۱۲مدرسه فرسوده تنگستان در دستور نوسازی قرار گرفت

به گزارش تنگستان نما؛ کرمی رییس اداره آموزش و پرورش تنگستان با اشاره به تخریب برخی مدارس؛ اظهار کرد: با شناسایی که انجام شده است در مرحله اول حدود ۱۳ مدرسه تخریبی هستند که از این آمار  ۱۲ مدرسه در مرحله قرارداد با اداره نوسازی است. ۳ مدرسه با شرکت نفت، ۴ مدرسه بانک سینا، ۱ مدرسه مجمع خیرین مدرسه ساز، ۴ مدرسه طرح برکت برای نوسازی همکاری خواهند داشت که تامین اعتبار از طرف های قرار داد صورت خواهد گرفت.

رییس اداره آموزش و پرورش تنگستان اظهار کرد: با پیگیری‌های متعدد برنامه و طراحی ساخت جهت احداث ۱۲ مدرسه تنظیم شده است که در صورت تامین اعتبار مرحله اجرایی پروژه‌ها آغاز خواهد شد.

کرمی افزود: در مرحله نخست مدارس تخریبی شناسایی شد. نشست هماهنگی با مجمع خیرین، مسئولین ذی ربط و  نماینده مردم دشتی و تنگستان در مجلس شورای اسلامی انجام شد که تخریب مدارس فرسوده اولویت اصلی نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی فرماندار تنگستان بود.

وی ادامه داد: با نشست هماهنگی توسط مدیر کل نوسازی و تجهیز مدارس استان بوشهر، مجمع خیرین مدرسه ساز، طرح موضوع در جلسات شورای آموزش و پرورش در تلاش هستیم تا این مدارس جدید در فضایی بهتر و زیبا تر تقدیم دانش آموزان تنگستانی شود.

انتهای پیام//

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.