بازگشایی ورودی محور اهرم به کلمه+ تصاویر

به گزارش تنگستان نما؛ با اتمام زیرسازی و جدول گذاری فاز دوم بلوار آزادگان (حد فاصل کلانتری تا سه راه کلمه )این محور امروز بازگشایی شد.

شکوه شهردار اهرم گفت:‌ این پروژه که دو ماه پیش عملیات اجرایی آن آغاز شده است با تلاش های شبانه روزی شرکت مجری کار ومجموعه شهرداری، کار زیرسازی و اجرای بلوار آن به اتمام رسید و این محور بازگشایی شد.

شهردار اهرم افزود: علی رغم اینکه در ماههای پایانی سال بودیم ولی به دلیل خطرات ناشی از تصادفات در این محور اجرای این پروژه را در اولویت و آغاز کردیم و در کمترین زمان ممکن بلوار را احداث و زیرسازی آن را به اتمام رساندیم تا قبل از عید نوروز محور بازگشایی شود .

مهندس شکوه اشاره کرد: نقشه ترافیکی این محور توسط طراح و مشاور ترافیکی و با نظارت پلیس راهور شهرستان اجرا گردیده و با اجرای صحیح آن خطرات و تصادفات در این محور به حداقل خواهد رسید .

شهردار اهرم در خصوص روشنایی این محور اظهار داشت: پایه های روشنایی خریداری شده و انشاالله ظرف روزهای آینده پایه های روشنایی فاز دوم این بلوار نیز نصب خواهد شد.

مهندس شکوه همچنین بیان کرد باتوجه به روزهای پایانی سال و تعطیلی شرکت های اسفالت انشاالله بعد از تعطیلات کار اسفالت این محور انجام خواهد شد.

شهردار اهرم در پایان ضمن عذر خواهی از شهروندان بابت مسدود بودن دو ماهه این محور تصریح کرد با توجه به بار ترافیکی این محور در ایام نوروز ، علی رغم اینکه هنوز این مسیر آسفالت انجام نشده بود میبایست جهت سهولت تردد در این مسیر محور را بازگشایی میکردیم تا انشالله به محض شروع بکار شرکت های آسفالت پس از تعطیلات نوروز عملیات آسفالت این مسیر انجام شود .

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.