فوتبالم را مدیون پدرم هستم

به گزارش تنگستان نما؛ خبرنگار تنگستان نما مصاحبه با محمدرضا زنده بودی بازیکن با اخلاق و آینده دار اهرمی انجام داده است.

محمدرضا زنده بودی بازیکن آینده دار اهرم تنگستان در گفتگو با خبرنگار تنگستان نما گفت: فوتبالم را در تیم نونهالان باشگاه ریشه دار و صاحب نام ایرانجوان اهرم شروع کردم.

وی ضمن تبریک سال نو و آرزوی سلامتی برای ملت عزیز ایران اسلامی و رهایی کل مردم جهان از ویروس منحوس کرونا افزود: فوتبال را از سن ١٢سالگی به صورت جدی و هدفمند در مدرسه فوتبال فولاد بوشهر شروع و سال اول را در لیگ شهرستان بوشهر در این تیم بازی کردم.

زنده بودی عنوان کرد: بعد از بازیهای تیم فوتبال فولاد با توجه به شرایط خوب سپاهان عالیشهر در سطح استان و پیشنهاد مسئولان این باشگاه به این تیم پیوستم.

وی تصریح کرد: در سال ۹۶ در تیم سپاهان در رده های نونهالان سپاهان عالیشهر لیگ برتر استان، زیر۱۵ سپاهان لیگ برتر استان، نوجوانان سپاهان لیگ برتر استان و با این تیم قهرمان مسابقات فوتسال استان و در مسابقات مناطق کشوری در رده نوجوانان برای این تیم بازی کردم.

محمدرضازنده بودی گفت: در رده نوجوانان سپاهان شرایطی برایم رقم خورد که برای بازیهای لیگ برتر نوجوانان کشور به شاهین بوشهر بپیوندم که باشگاه سپاهان عالیشهر با انتقال من به تیم شاهین موافقت نکرد.

زنده بودی خاطرنشان کرد: اگر مسئولان سپاهان عالیشهر رضایت می دادند شاید سرنوشت فوتبالم تغییر می کرد.

وی عنوان کرد: امسال به تیم جوانان شاهین اهرم لیگ برتر استان آمدم تا بتوانم به تیم شهرم کمک کنم.

زنده بودی اظهار داشت: در بازیهای رسمی١٠ گل به ثمر رساندم.

محمدرضا زنده بودی گفت: از مجموعه کادر دلسوز ایرانجوان اهرم و پدر عزیزم(اسفندیار زنده بودی) که از اول فوتبالم بهترین مربی من بوده و بیشترین تجربه های فوتبالم رو از ایشان دارم و همیشه موجب انگیزه، تلاش و پشتکار من بوده است نهایت تشکر و قدردانی را دارم .


این بازیکن با اخلاق اهرمی ادامه داد: از مربیان عزیزم حمید جهانبخت، حمید پوربهی، عبدالرضا زائر ابراهیمی، مجتبی شجاعیان، مهدی کرایی، توفیق پوریوسف، سالم جمشیدی پور و اقایان مهدی نیک منش، مهدی مختاری که با ایجاد انگیزه وحمایت بی دریغ خود، من رو مورد لطف قرار دادند و ویژه از اقای عابد تمدنی که در معرفی و حمایت از بنده نقش بسزایی داشته است نیز سپاسگزارم .

محمد رضا زنده بودی بازیکن شاهین اهرم در پایان افزود: به پشتوانه و لطف خداوند که این استعداد را به من داده و حمایت های پدر و مادرم، امیدوارم در آینده بتوانم به فوتبال شهرستان و استانم یاری برسانم، سربلندی فوتبال ایران اسلامی را در صحنه های بین المللی از خداوند بزرگ مسئلت می نمایم .

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.