حمله سگهای ولگرد به مادر اهرمی/ شهروند اهرمی: اگر مسئولی فکر نکنندخودم سگها را می کشم+ تصاویر

به گزارش تنگستان نما؛ زن جوانی اهرمی که شب هنگام در حال رفتن به خانه خود بود مورد حمله قرارگرفتن توسط ۶ سگ ولگرد به شدت مجروح و روانه بیمارستان شد.

این روزها معضل سگ‌های ولگرد برای مردم اهرم تبدیل به یک دغدغه دائمی شده و خواستار جمع‌ آوری این سگ‌های ولگرد هستند.

برخی از مناطق حاشیه شهر اهرم از جمله شهرآزادگان وجود سگ‌های ولگرد بیشتر از سایر مناطق است تا حدی که وجود این سگ‌ها سبب رعب و وحشت مردم به ویژه بانوان و کودکان می‌شود.

به گزارش تنگستان نما، شهردار و شورای اسلامی شهر اهرم در سالهای قبل جهت جمع آوری سگهای ولگرد اقدام کردند که متاسفانه برخی از افراد دلسوز و به اصطلاح حامیان سگ جلو این کار شهرداری گرفتند و همین افراد به اصظلاح دلسوز و به اصظلاح حامیان سگ الان چه جوابی دادرند به مادر اهرمی نزدیک بود جان خود را از دست بدهد دارند؟

خانم های که باداعیه دفاع از حقوق سگان اقدام به نشر و پخش فیلم هایی نمودند و برخی فعالین شهر اهرم با دفاع از سخنان و عملکرد این دو خانم غیربومی که  از جمع آوری این سگ ها جلوگیری بعمل آوردند الان کجا هستند؟

دوستان به اصظلاع دلسوز و حامیان سگ در اهرم که اقدام عملی شهرداری اهرم را زیر سوال بردند الان این دوستان کجا هستند که جوابگوی این مادر باشند.

دوستان دلسوز اهرمی هم از کار این دو خانم و حرفهای مزخرفات های آنها حمایت کردند.

فرماندار محترم تنگستان مردم ما باید تا کی باید چوب بی توجهی برخی از مسئولین بخورن، اقای رفیعی پور، مردم ما مردمی آرام و مهمان نواز هستند نزارید برخی مسئولان از این رفتار مردم سواستفاده کنند.

یکی از شهروندان اهرمی که یکی از کسانی جان این زن اهرمی نجات داد و ساکن زمین شهری هم می باشد در گفتگو با خبرنگار تنگستان نما گفت: حدودا ساعت ۱۹درب منزل وی بود که دیدم ۶ سگ وحشی به این خانم همشهری حمله کردند.

وی گفت: اگر من و چند نفر از همشهریان به موقع نمی رسیدیم معلوم نبود چه بلای سر این مادر اهرمی می آمد.

این شهروند اهرمی افزود: من پنج نوه دارم که هر روز درب حیاط خانه بازی می کنند اگر بلای سر آنها بیاد چه کسی جوابگو است.

وی ادامه داد: اگر مسئولان فکری به حال این موضوع نکنند خودم سگها را یکی یکی می کشم، اگر مسئولان جان بچه هاشان عزیز نیست ولی جان بچه هایم برام عزیز است.

 

 

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.