مردم حق دادند بدانند برجامی که امضا شده چه فوایدی نصیب کشور شد

به گزارش تنگستان نما؛ حجت الاسلام والمسلمین حبیب پهلوزاده امام جمعه اهرم بیان کرد: ازاول انقلاب تا امروز کم لغزشگاههای نداشتیم که کسانی ادعای رجل سیاسی داشتند ولی با کوچکترین چراغ سبز استعمار و استکبار یعنی روباه پیر و آمریکا میدان بازی سیاست را باختند و منفور ملت شدند.
امام جمعه اهرم بیان کر: در اول انقلاب در ۱۵ بهمن ۵۷ وقتی مهندس بازرگان که از پایه‌گذاران نهضت آزادی بود به عنوان نخست وزیر دولت موقت معرفی شد اعلام کرد: «انقلاب به پایان رسیده بروید خانه هاتان تا ما مشغول ساختن کشور شویم»
وی ادامه داد: با کنار گذاشتن مردم؛ دولت گرایی را در برابر مردم باوری انتخاب کرده بودند همانطور که مصدق در کودتای ۲۸ مرداد نتوانست از نیروی مردم برای مقابله با کودتا استفاده کند.
پهلو زاده خاطر نشان کرد: این نوع تفکر هنوز هم اعتقادش این است که شما کاری نداشته باشید به ما رای بدهید، رفراندوم برگزار کنید و دیگر شما به خانه هاتان بروید تا ما مشغول ساختن کشور شویم. تا هنوز هم مشغول ساختن هستند اما چه ساختنی؟ ساختنی که مدنظر اربابان زر و زور هست با تهاجم فرهنگی با ناتوی فرهنگی با شبیخون فرهنگی با ولنگاری اینترنت و شبکه جاسوسی و ابزار فاسد کردن جوانان.
امام جمعه اهرم ادامه داد: امروز هم که حرف از رفراندوم زده می‌شود؛ چون تقوای نافذ سیاسی ندارند در دام دشمن قرار گرفتند.
وی گفت: حضرت امام رضوان الله تعالی علیه یک شاخص و معیاری برای آیندگان گذاشتند که فرمودند: نهضت به اصطلاح آزادی طرفدار جدی وابستگی کشور ایران به آمریکا است و در این باره از هیچ کوششی فروگذار نکرده است. نهضت به اصطلاح آزادی صلاحیت برای هیچ امری از امور دولتی یا قانونگذاری و یا قضایی را ندارد. باز فرمودند: تا من هستم نخواهم گذاشت حکومت به دست لیبرال ها بیفتد.
پهلوزاده امام جمعه اهرم بیان کرد: چرا حضرت امام می فرمایند: من در میان شما باشم یا نباشم به همه شما وصیت و سفارش می کنم که نگذارید انقلاب به دست نااهلان و نامحرمان بیفتد.چون بعد از امضای برجام معلوم شد که نااهلان و نامحرمانی که به عنوان نفوذی در بدنه تیم مذاکره‌کننده نفوذ کرده بودند و آنچه غربی‌ها مدنظر داشتند با صد زبان به اینها القا می کردند.
وی تصریح کرد: اگر انقلاب تا به امروز تقریباً هر سال یک انتخابات داشته و ماندگار و پابرجا است به خاطر پافشاری و خواست مردم نسبت به رعایت تقوای سیاسی توسط مسئولین و حفظ اصول انقلابی حضرت امام رضوان الله تعالی علیه بوده است.
پهلو زاده امام جمعه اهرم افزود: مردم باید بدانند و حق دارند بدانند برجامی که امضا شد چه فوایدی نصیب کشور شد؟ آیا نرخ بی‌کاری کم شد؟ آیا قدرت خرید مردم تقویت شد؟ آیا با امضای برجام دشمن دست از سر این مملکت برداشت؟
بدانید که همان تفکری که مدافع امام جمعه اهرم یاد آورشد: برجام بوده امروز هم اقتصاد مردم و سفره مردم را معطل و مشروط خواسته‌های دشمنی کرده که می‌گوید باید fatf امضا شود.
وی ادامه داد: اگر به طور خلاصه اف ای تی اف رو توضیح بدهیم این است که هفت کشور قلدر مثل آمریکا و کانادا و بریتانیا آلمان و فرانسه ژاپن که بعضی از آنها از دزدان دریایی هستند برای اینکه بتوانند «سرگردنه» ایجاد کنند که در بعضی مواقع برای فشار بر دیگر کشورها که پول از کجا گرفته‌اید و به کجا می فرستید با چه کسی معامله می کنید و چه معامله می کنید. این اطلاعات اگر به دست دشمن باشد تمام راه‌های دور زدن تحریم‌ها معلوم می‌شود.
خلاصه این تعهدات بین‌المللی از طرف زورگویان برای ایران و امثال ایران فایده‌ای که ندارد ضرر هم دارد.
پهلو زاده ادامه داد: مردم ۸ سال است این تفکر را تحمل کرده‌اند شما هم دو ماه تحمل کنید تا رفراندوم ریاست جمهوری ان شاالله برگزار شود.
امام جمعه اهرم بیان کرد: مردم می‌دانند و در این فشارها به این نتیجه رسیدند که چه کسی و چه تفکری در مسیر خدمت است وچه تفکری به مردم می گوید «انقلاب تمام شده و به خانه هاتان بروید تا آنها مشغول غربی سازی شوند»
اما راجع به برنامه راهبردی ۲۵ ساله ایران و چین نکاتی عرض کنیم.
اول اینکه این سند؛ قرارداد یا معاهده نیست و هیچ تعهدی برای طرفین ندارد بلکه چشم انداز روابط را ترسیم کرده است و چون هیچ تعهدی برای کشور ایجاد نمی کند نیازمند تصویب مجلس هم ندارد در این سند هیچ عدد و رقمی هم ذکر نشده یا اینکه جزیره‌ای به چین واگذار شود یا نیروی نظامی به ایران وارد شود.
وی یاد آورشد: یک مورد از این قرارداد این است که هم نفت را می‌خرند – که دنیاحاضر نیست نفت ما رابخرد – و هم پول نفت با ارتباط بانکی برگشت داده می شود – که هیچ کشوری حاضر به این کار نیست – به همین خاطر صدای آمریکا در آمده است. همه این سر و صداها به خاطر شکست جبهه استکبار در منزوی کردن ایران است.
پهلوزاده امام جمعه اهرم افزود: ان شالله در مسیر اضمحلال قرار دارند و این سنت لایتغیر الهی است همانطور که در صدر اسلام در جنگ بدر مسلمانان می خواستند که با کاروان تجاری غیرمسلح مواجه شوند ولی اراده خدا مواجهه با لشکر قریش بود و در نهایت پیروزی نصیب مسلمانان شد.

 

 

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.