ورزشگاه شهدای اهرم می تواند میزبان پرسپولیس در جام حذفی باشد

به گزارش تنگستان نما؛ ورزشگاه شهداء اهرم می‌تواند میزبان پرسپولیس در جام حذفی باشد، تصاویر منتشر در رسانه ها مربوط به ورزشگاه آموزش و پرورش تنگستان است نه ورزشگاه شماره یک تنگستان.

بعد از قرعه کشی مسابقات جام حذفی کشور و مشخص شدن میزبانی تیم شاهین بندرعامری تنگستان از پرسپولیس تهران تصاویر و اخباری در خصوص ورزشگاه شهدای اهرم تنگستان به عنوان ورزشگاه میزبان در برخی از سایت ها ورزشی و بعضی پیج های هواداران فوتبال منتشر شده که واکنش هایی را به همراه داشته است.

مهدی موزیری رییس هیات فوتبال شهرستان تنگستان اظهار داشت: تصاویر منتشر مربوط به ورزشگاه آموزش و پرورش تنگستان است و اگر به تصاویر به درستی توجه شود هنگام کشت زمین تصویر گرفته شده و کارگران در زمین مشغول کار هستند، که چندسالی است هیچ مسابقه رسمی در آن برگزار نشده است .

موزیری در خصوص شرایط میزبانی و امکانات ورزشگاه شماره یک اهرم گفت: ورزشگاه شهداء اهرم برای مسابقات تیم شاهین بندرعامری تنگستان در لیگ دسته دوم مورد تایید فدراسیون قرار گرفته و نماینده فدراسیون از نزدیک از همه قسمتهای ورزشگاه بازدید کرد و برخی مشکلات که وجود داشت در همان زمان مرتفع شد.

موزیری همچنین افزود؛ ورزشگاه شهر اهرم دارای خوابگاه ورزشی مجهز ،رختکن مناسب ،و یکی از با کیفیت ترین زمینهای چمن استان است و نسبت به برخی از ورزشگاههای کشور که میزبان مسابقات جام حذفی بوده اند شرایط مناسب تری دارد.

رییس هیات فوتبال تنگستان اعلام کرد: تنها مشکلی که وجود دارد نور ورزشگاه است که اگر تا یک ماه آینده این مشکل حل شود با هماهنگی و همکاری مسئولین محلی تمام تلاشمان را جهت میزبانی شایسته از تیم پرسپولیس بکار خواهیم گرفت.

 

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.