پلمپ ۹۷ تالار ، باغ ویلا و واحد صنفی متخلف در تنگستان

به گزارش تنگستان نما؛ فرماندار تنگستان در جلسه ستاد مدیریت بیماری کرونا اظهار داشت: با واحدهای متخلف و بی‌توجه به محدودیت‌های جدید با توجه به شرایط بحرانی کرونا، بدون اغماض برخورد می‌شود.

وی با اشاره به تشدید نظارت و بازرسی‌های مشترک از واحدهای صنفی افزود: در این راستا نظارت و بازرسی تیم های متعدد از شبکه بهداشت ، صنعت ، معدن و تجارت ، اماکن نیروی انتظامی و اتاق اصناف در طول شبانه‌روز تا خروج تنگستان از وضعیت قرمز کرونا و روند نزولی شیوع ویروس و موارد ابتلا و بستری به این بیماری، ادامه دارد.

فرماندار تنگستان خواستار همراهی بیشتر اصناف در رعایت پروتکل‌های بهداشتی و اجرای محدودیت‌های جدید کرونا شد و تاکید کرد: از زمان شیوع ویروس کرونا تاکنون اصناف، کسبه و بازاریان همراهی خوب و متعهدانه‌ای با ستاد مقابله با کرونا در این شهرستان داشتند که ستودنی است.

رفیعی پور ادامه داد: از هفته گذشته که تنگستان در وضعیت قرمز کرونا قرار گرفت، حدود ۹۰ درصد واحدهای صنفی این شهرستان همراهی لازم را با ستاد مقابله با کرونا و مصوبات این ستاد در راستای اعمال محدودیت‌های جدید مبنی بر تعطیلی مشاغل گروه‌های دو ، سه و چهار به جز مشاغل گروه یک دارند.

ایشان با تاکید بر رعایت محدودیت های کرونایی توسط اصناف بیان داشت : علیرغم تاکیدات و بازرسی های مکرر متاسفانه تعدادی از تالارها ، باغ ویلاها و واحدهای صنفی تمکین نکرده و در همین راستا ۹۷ تالار ، باغ ویلا و واحد صنفی پلمپ گردیدند.

فرماندار تنگستان همچنین شرایط ابتلا و بیماران بستری در بیمارستان‌ را نگران کننده دانست و برگزاری مراسم‌های عروسی و عزا و دورهمی‌های فامیلی و خانوادگی را همچنان مهمترین عامل افزایش شیوع ویروس کرونا و قرار گرفتن در پیک چهارم کرونا عنوان کرد.
رفیعی پور تاکید کرد: در این راستا برگزاری هرگونه مراسم عروسی و عزا مصداق تخلف از مصوبات ستاد کرونا و پروتکل‌های بهداشتی است و با متخلفان برخورد قانونی می‌شود.
وی پیک چهارم کرونا را خطرناک‌تر از قبل دانست و افزود: مردم باید نسبت به پیک چهارم کرونا حساسیت بیشتری داشته باشند و همچنان زدن ماسک، ماندن در خانه و رعایت پروتکل‌های بهداشتی را به جد مد نظر قرار دهند و یاری‌گر ما و کادر درمان باشند.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.