فرماندار تنگستان: تمام تلاشمان برای رفع نواقص ورزشگاه اهرم با همکاری با شرکت نفت (پروژه نفت گوره_جاسک) انجام خواهیم داد

به گزارش تنگستان نما؛ عبدالحسن رفیعی پور فرماندار تنگستان گفت: تمام تلاشمان را برای رفع نواقص ورزشگاه شهدای اهرم جهت برگزاری مسابقه فوتبال تیم شاهین روستای بندر عامری و پرسپولیس تهران انجام خواهیم داد.

فرماندار تنگستان باتفاق معاون عمرانی و رئیس ورزش و جوانان شهرستان در بازدید از ورزشگاه شهدای اهرم با اشاره به حضور تیم فوتبال شاهین روستای بندر عامری در مرحله یک هشتم نهایی مسابقات جام حذفی کشور اظهار داشت : علیرغم مشکلات و نواقصی که ورزشگاه شهدای اهرم دارد ، تمام تلاش مسئولان استانی و شهرستان بر رفع نواقص و آماده سازی ورزشگاه برای برگزاری مسابقه تیم فوتبال شاهین روستای بندر عامری و پرسپولیس تهران در شهر اهرم‌ می باشد.

رفیعی پور افزود: برخی نواقص مانند تیرک دروازه ، محوطه سازی ، جایگاه ذخیره و … را با رایزنی و همکاری با شرکت نفت ( پروژه نفت گوره _ جاسک )در روزهای گذشته انجام دادیم و وضعیت چمن ورزشگاه نیز مطلوب و مورد تایید سازمان لیگ می باشد.

ایشان بیان داشت : یکی از مشکلات و نواقص عمده ورزشگاه روشنایی آن می باشد که با همراهی و پیگیری استاندار و معاون عمرانی استاندار ، سازمان مدیریت ، نماینده مردم در مجلس و مدیر کل ورزش و جوانان پیمانکار آن مشخص و امیدواریم با تسریع در انجام آن ، روشنایی به روز برگزاری مسابقه برسد.*

وی برآورد اجرای پروژه روشنایی ورزشگاه را بالغ بر ۳۰ میلیارد ریال اعلام نموده و افزودند : ۱۰ میلیارد آن با پیگیری نماینده مجلس از محل اعتبارات نفت و ۲۰ میلیارد آن نیز از محل اعتبارات تملک دارایی شهرستان تامین خواهیم نمود.

رفیعی پور تاکید نمود : تمام امکانات شهرستان را برای برگزاری این مسابقه مهم و حساس در شهر اهرم بسیج نموده و تلاش خواهیم کرد نواقص موجود ورزشگاه را رفع نمائیم.

فرماندار تنگستان یادآور شد : با توجه به اینکه نظر مسئولین سازمان لیگ فوتبال کشور جهت برگزاری این مسابقه در ورزشگاه شهدای اهرم تعیین کننده می باشد ، امید داریم با رفع نواقص ، نظر مطلوب آنها را در بازدید از ورزشگاه جلب نمائیم.

رفیعی پور از همراهی های خوب معاون عمرانی استاندار ، نماینده مجلس ، مدیر کل ورزش و‌ جوانان ‌استان، ورزش و جوانان شهرستان ، شهرداری و شورای اسلامی شهر اهرم ، هیات فوتبال شهرستان و شرکت آسفالت طوس در راستای پیگیری و‌همکاری برای رفع نواقص ورزشگاه تشکر نمود.

 

 

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.