هفته طلایی برای سوارکاران استان بوشهر در مسابقات کشوری یزد+ ویدیو

به گزارش تنگستان نما؛ به نقل از روابط عمومی هیأت سوارکاری استان بوشهر: در هفته ی سوم مسابقات اسبدوانی سراسری ایران دو مقام اولبرای استان بوشهر بدست آمد.

هفته سوم مسابقات اسبدوانی کشوری بهاره ایران به میزبانی استان یزد روز جمعه تاریخ ۱۴۰۰٫۲٫۳ در مسافت ۱۶۵۰ متر در شهر یزد برگزار گردید .

در گروه چهارم در رده اسبهای ۴+( یک سر وارداتی) اسبی به نام *گیومات* به مالکیت و چابکسواری *میرزا عبدالله خدری*(دیلم) و با مربیگری سید محمد میر حسینی موفق به کسب *مقام اول* گردید.

لازم به ذکر است این شیر خفته ( گیومات) با ۱۲ سال سن، تمام معادلات را تغییر داد!!! و با اسبهایی در اوج قدرت که هم سن *نوه و نتیجه های او بودند به رقابت پرداخت و موفق به کسب مقام اول شد و این در دنیای اسبدوانی بسیار نادر می‌باشد !!

در گروه پنجم (گروه یک ایران) در رده اسبهای ۴+ ( دو سر وارداتی) اسبی بنام آران پارسیا به مالکیت *محمود شهبازی* (گناوه) با مربیگری *آیت خنجر زاده* و با چابکسواری *محمد سپهوند* موفق به کسب *مقام اول* گردید .

لازم به توضیح است که رده *آران پارسیا* گروه یک نمیباشد !! و با تقاضای مالک و مربی وارد این گروه شد و با *غولهای سرعت اسب عرب ایران* به رقابت پرداخت وبا قهرمانی در این گروه تمام معادلات را بهم زد !!

در پایان مسابقه کاپ قهرمانی مسابقات و جوائز نقدی به اسبهای اول تا سوم اهداء گردید .

با آرزوی موفقیت برای مالکان،مربیان ، چابکسواران و اسبهای استان بوشهر در هفته های آتی مسابقات کشوری

روابط عمومی هیأت سوارکاری استان بوشهر

 

 

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.