پیام رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی تنگستان به مناسبت هفته کار و کارگر

به گزارش تنگستان نما؛ بهنام محمدی رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان تنگستان به مناسبت هفته کار و کارگر صادر کرد.

بدون شک رمز پیشرفت و توسعه پایدار یک کشور در تجلی استعدادها و سرمایه انسانی ساعی و کارآمد، قوت و قدرت جسم، شور و نشاط و امید، اندیشه خلاق و نبوغ سرشار است و کارگر به عنوان ارزشمندترین طبقه و سودمندترین گروه در جامعه، نیروی محرکه چرخه عظیم اقتصاد و حیات یک‏‎ ‎‏ملت است. چشمه سارِ زلال زندگی با کار جلا و روشنی می یابد و کارگران، پیشگامان این حیاتِ بدیع و نشاط آفرینند.

در حالی که ایران عزیز با وجود کارشکنی ها و تحریم های ناجوانمردانه و بی سابقه استکبار، به سرعت به سوی قله های شکوه، عزت و عظمت گام بر می دارد، کارگران در سنگر کار و تولید، با صبر و ایثار و استقامت و اعتقادی راسخ و سرشار از عشق به ولایت در این توفیق و شکوه تاریخی نقشی ارزنده ایفا می کنند. مجاهدت آنان در دوران انقلاب و رشادت آنها در دوران دفاع مقدس و غیرت و حمیت آنان در گرم نمودن میدان کار و تلاش و تولید ، پیوسته بروز و ظهور خاصی داشته است.

هفته کاروکارگر یادآور کوشش و تلاش مردان و زنان سختکوش، بردبار و پیشتازی است که در کارخانه ها، واحدهای تولیدی، کارگاه ها،  معادن، خانه ها و هر جای سرزمین مقدس ایران اسلامی با کار خود به زندگی معنا و حرکت می بخشند و با کمترین بهره گیری، بیشترین خدمت و سودمندی را تقدیم جامعه می کنند.

اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره همه شهدای والامقام کارگر، فرارسیدن هفته کار و کارگر را به تمامی تلاشگران عرصه کار و تولید و گردانندگان چرخ اقتصاد کشور عزیزمان ایران اسلامی تبریک و تهنیت عرض میکنم و توفیق روز افزون، سلامتی و سعادت همه عزیزان را از خداوند منّان مسئلت مینمایم.*

بهنام محمدی
رییس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان تنگستان

 

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.