۹۳ درصد کاندیداها تایید شدند؛ قیل و قال ۷ درصدی اصلاح طلبان برای چیست؟

به گزارش تنگستان نما؛ اسامی کاندیداهای تایید صلاحیت شده توسط هیات نظارت بر انتخابات بوشهر منتشر شد. این خبر نشان می دهد که از ۱۶۴ نفر کاندیدای ثبت نامی شهر بوشهر فقط ۱۲ نفر توسط هیئت نظارت بر انتخابات این شهر رد صلاحیت شده اند.

پیگیری‌های خبرنگار گام خبر نشان می دهد که ۱۲ نفره رد صلاحیت شده به خاطر عدم تایید توسط مراجع رسمی انتخابات رد صلاحیت شده‌اند و نظر هیئت نظارت هم مبتنی بر آراء این مراجع رسمی می باشد.

اما نکته جالب، پروپاگاندای این روزهای رسانه های اصلاحات است که از رد صلاحیت این دوازده نفر که صرفاً ۷ درصد از کاندیداها را شامل می شود به داد و فریاد افتاده است درصورتیکه حدود ۹۳ درصد از کاندیداها تایید شده اند. اما علت این پروپاگاندای رسانه‌ای و قیل و قال آنها چیست؟

تحلیل محتوای رسانه های ملی و محلی اصلاح طلب نشان می‌دهد که هدف از این اقدام صرفاً یک ترفند انتخاباتی برای مظلوم نمایی می باشد که از سوی اتاق‌های فکر اصلاحات تهیه شده است.

هر چند اصلاح طلبان نشان داده اند که در ایجاد چنین پروپاگاندای رسانه‌ای توانمندند اما آیا چنین جوسازی های دروغینی می تواند کارنامه خسارت بار آنها را در شورای شهرهای سراسر کشور پوشش دهد؟ کارنامه ای که فساد اخلاقی بابل، فساد اقتصادی بوشهر و… جزئی کوچک از آن است.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.